Auto na splátky

Vybavíme vám auto na splátky

Kúpiť si auto znamená pre väčšinu z nás významnú investíciu a niekedy aj riskantnú, zvlášť, keď je jazdené. Preto vám v Autoporadcovi okrem preverenia vozidla, radi pomôžeme kúpiť si auto na splátky. Vašim možnostiam a predstavám o výške a dĺžke splácania sa  maximálne prispôsobíme. Financovanie vašej jazdenky si jednoducho naplánujete tak, aby príliš nezaťažilo váš rozpočet.

3 dôvody prečo si vybrať nás

Výhodný úver

Naše financovanie je zaistené vozidlom, ktoré kupujete. Vďaka tomu vám môžeme ponúknuť nízku úrokovú sadzbu.

Flexibilné podmienky

Každý z nás má iné predstavy o výške splátky, či trvaní splácania. Všetky vaše individuálne potreby berieme do úvahy a vychádzame vám maximálne v ústrety.

Kontrola auta

U nás máte všetko pod jednou strechou. Auto vám vyhľadáme, detailne preveríme po technickej i právnej stránke, vyjednáme zľavu z pôvodnej ceny vozidla, pomôžeme s kúpnou zmluvou a vybavíme vám výhodné financovanie a poistenie.

Výpočet financovania na mieru

Radi vám vyhovieme aj v prípade, že chcete väčšinu sumy za auto zaplatiť hneď. Podľa našich skúseností rastie počet klientov, ktorí zaplatia až 70% ceny auta a zvyšok postupne splácajú v minimálnych splátkach. Väčšinou je to preto, že si chcú dopriať lepšie auto, na aké práve stačí ich hotovosť, ďalšie financovanie ich však neskôr nezaťažuje. 

 

Sme ústretoví, ak sa rozhodnete Auto na splátky popohnať a zaplatiť napríklad mimoriadnu splátku. U nás ju máte bez poplatkov. Ak chcete vedieť presnú výšku splátky, či výšku ročnej percentuálnej miery nákladov, kontaktujte nás.

 

Potrebujete sa s nami spojiť ihneď?

+421 918 999 929

Zrušenie súhlasu so spracovaním osobných údajov môžete realizovať prostredníctvom mailu zaslaného na info@autoporadca.sk alebo prostredníctvom formuláru na stránke KONTAKT.
Tieto údaje neposkytneme žiadnej tretej strane a slúžia len na konktakt s vami.

Poistenie

Okrem financovania vám ponúkame najvýhodnejšie povinné zmluvné poistenie na trhu. Vybavíte ho online a do 10 minút dostanete až 14 ponúk z ktorých si môžete vybrať tú najvýhodnejšiu.

POROVNAJTE SI VÝŠKU POISTNÉHO