Magazín

RODINNÉ AUTO V DOBROM STAVE

Nájsť rodinné 7-miestne auto v dobrom stave, s naftovým motorom a nie veľkým nájazdom kilometrov za dobrú cenu, nie je ľahká úloha. 
Náš zákazník už dlhšiu dobu hľadal takéto auto, ale bez úspechu. Obrátil sa preto na nás, pričom rozpočet nám dovoľoval ísť maximálne do výšky 10 000€ a ročník mal byť vyšší ako 2010. Podarilo sa. Našli sme auto s rokom výroby 2011, s prijateľným nájazdom a cenou, ktorá výrazne podliezla finančný limit nášho klienta. Vyjednaná zľava mu pokryla cenu našej služby.

Čítať viac

ZĽAVA NA ĎALŠÍ BALÍČEK 30EUR

Nedávno sme vám spomínali príbeh o klasickom rodinnom dieselovom kombíku, ktorého obhliadka neskončila kúpou pre jeho neuspokojivý stav a zistené výrazne stočené kilometre.Náš zákazník to však nevzdal a po konzultácii s nami, sme sa vybrali pozrieť iné auto. Tentokrát dopadlo všetko ako treba, auto bolo v perfektnom stave s kompletnou servisnou históriou a nebol dôvod ho nekúpiť. Na opakované využitie našej služby dostal náš klient zľavu 30€ a vyjednaná zľava pri nákupe auta mu kompletne pokryla náklady za balíček Kontrolka.

Čítať viac

DOVOZ AUTA ZO ZAHRANIČIA, ÁNO ČI NIE?

Asi každý z nás sa už stretol s tvrdením, že auto sa oplatí kúpiť v zahraničí, lebo tu u nás na Slovensku sú autá príliš drahé a majú veľa kilometrov, prípadne majú kilometre stočené atď. Skôr než teda do zahraničia pre auto vycestujete, alebo sa rozhodnete pre auto, ktoré bolo zo zahraničia privezené sem na Slovensko, prečítajte si pár faktov, na ktoré sa často zabúda.

Čítať viac

ZLÝ ZAČIATOK, DOBRÝ KONIEC

Dnes to bude o zlom začiatku a dobrom konci.
Naša zákazníčka si auto našla sama u predajcu v Banskej Bystrici a obhliadku potrebovala zrealizovať v čo najkratšom čase. Tak sme trošku poprehadzovali náš pracovný harmonogram a dohodli s predajcom stretnutie. Obhliadka sa však neuskutočnila. Ráno pred odchodom sme dostali správu, že auto majiteľ požičal a nevie kedy mu ho vrátia späť. Požičal? Nevie? My sme však vedeli, že naša zákazníčka zostala vďaka tomu sklamaná a bez auta. 
Rozhodli sme sa preto situáciu riešiť inak, našli sme auto pre klientku sami. So slovenským pôvodom a kompletnou servisnou históriou. Dohodli sme stretnutie, auto komplexne skontrolovali a keďže bolo až na pár detailov v dobrom stave, mohli sme ho ku kúpe doporučiť. 
Určite si viete predstaviť tú radosť.

Čítať viac

RENAULT FLUENCE - SAMÉ PREKVAPENIE

O tom, že kúpiť auto ako laik a veriť, že sa na vás usmeje šťastie je veľkou lotériou, svedčí aj obhliadka vozidla pre nášho klienta. Renault Fluence s lákavo nízkym nájazdom kilometrov, mal za sebou niekoľko opráv karosérie po nehode a väčšie množstvo neodstránených zavád, ktoré čakali na nového majiteľa. 
Celkovo prvotné nutné investície po kúpe vysoko prekračovali sumu 1 000 euro. Auto sme vzhľadom na jeho stav ku kúpe neodporučili, na čom sme sa po obhliadke zhodli s naším klientom. 
Buďte opatrní, na trhu je množstvo áut, ktoré sú na tom veľmi podobne, aj keď sa lesknú na povrchu a v interiéri voňajú.

Čítať viac

DOBRÁ KÚPA

Klient už dlhšie hľadal Mazdu 6 s benzínovou motorizáciou. Nakoniec sa jedna dobre vyzerajúca predsa len objavila a tak sme si ju vzali pod našu kontrolnú lupu a detailne preverili. Auto vo vysokej výbave, bez závad, s jasným pôvodom aj servisnou históriou. Radosť kúpiť. Veríme, že novému majiteľovi poslúži dobre a dlho.

Čítať viac

PREDAJCA UTIEKOL

Stalo sa vám, že pred vami utiekol predávajúci? Nám áno! Okrem toho, že uviedol nepravdivé informácie v inzeráte a fotky nezodpovedali realite, pod ťarchou našich otázok, ušiel z miesta obhliadky a poslal za seba niekoho iného.

Čítať viac

UŠETRILI SME ČAS AJ PENIAZE

Klient z východného Slovenska si v Bratislave cez inzerát našiel rodinné 5-ročné MPV, ktoré malo vzhľadom na ročník a kilometre veľmi priaznivú cenu. Nakoľko si chcel byť istý, že auto je v dobrom stave a nechcel zbytočne kvôli nemu cestovať, zaplatil si u nás balíček Kontrolka www.autoporadca.sk/kontrolka.

Čítať viac

Kategórie

Referencie

  Nechajte nám správu


Nastala chyba, formulár nebol odoslaný.
Skúste to znova neskor alebo nám pošlite email na adresu info@autoporadca.sk
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný.
Neplatný email Povinné pole
Povinné pole
* Povinné údaje