Magazín

PREDAJCA UTIEKOL

Stalo sa vám, že pred vami utiekol predávajúci? Nám áno! Okrem toho, že uviedol nepravdivé informácie v inzeráte a fotky nezodpovedali realite, pod ťarchou našich otázok, ušiel z miesta obhliadky a poslal za seba niekoho iného.

Čítať viac

UŠETRILI SME ČAS AJ PENIAZE

Klient z východného Slovenska si v Bratislave cez inzerát našiel rodinné 5-ročné MPV, ktoré malo vzhľadom na ročník a kilometre veľmi priaznivú cenu. Nakoľko si chcel byť istý, že auto je v dobrom stave a nechcel zbytočne kvôli nemu cestovať, zaplatil si u nás balíček Kontrolka www.autoporadca.sk/kontrolka.

Čítať viac

DETAILNÁ KONTROLA

Najobľúbenejší balíček Kontrolka obsahuje služby na detailné preverenie vášho auta: www.autoporadca.sk/kontrolka

Vďaka nemu náš klient vedel v akom stave kupuje svoje vyhliadnuté Volvo XC90. Bol upozornený na všetky nedostatky, na základe ktorých sme mu vyjednali ešte zľavu vo výške 500€.

Veríme, že auto novému majiteľovi dobre poslúži.

Čítať viac

SKÚŠOBNÁ JAZDA

Dôležitou súčasťou kontroly auta je testovacia jazda. Len takto preveríte jeho reálny stav. Naši auto poradcovia pre vás spísali krátky 20 bodový zoznam ako by mala kontrola prebiehať a ako zistíte, že nie je niečo v poriadku.

Čítať viac

VÝHODY KÚPY JAZDENÉHO AUTA

Priemerná obstarávacia cena auta strednej triedy (napr. Ford Mondeo, Renault Laguna, Audi A4, VW Passat) sa pohybuje v priemere od 20.000 do 30.000 eur. Po dvoch rokoch klesne jeho hodnota o 30% obstarávacej ceny, po troch rokoch až o 40% tejto ceny. U vozidiel vyššej strednej triedy, prípadne u luxusných limuzín je úspora ešte o mnoho vyššia. Nižší je pokles cien býva iba u malých vozidiel.

Čítať viac

KTO VÁM PODĽA ZÁKONA PRETOČÍ KILOMETRE NASPÄŤ

Aké inštitúcie majú právo vrátiť späť stočené kilometre na jazdenom aute a na akú úroveň, kto reálny stav vášho tachometra preverí a čo hrozí podvodníkom, ktorí sa neoprávnene „pohrali“ s odometrom? Aby ste sa nenechali nachytať, oboznámili sme sa podrobne s novelou Zákona o podmienkach prevádzky vozidiel, ktorá platí od začiatku marca tohto roka. Ako zákon myslí na spotrebiteľa?

Čítať viac

SPRÁVNY VÝBER RODINNÉHO AUTA

V živote prechádzame rôznymi životnými obdobiami a rovnako s nimi sa mení aj náš pohľad a preferencie na vozidlo, v ktorom jazdíme.

Keď príde čas na založenie rodiny, zvyčajne hľadáme vozidlo, ktoré spĺňa najmä rozmerové a bezpečnostné požiadavky. Veľa ľudí sa pri výbere sústredí najmä na stav, spotrebu, výkon alebo veľkosť kufra. Sú to dôležité parametre, ale pokiaľ chcete auto, ktoré vám bude slúžiť dlhšie, odporúčam sa zamerať aj na ďalšie kritéria:

Čítať viac

Kategórie

Referencie

  Nechajte nám správu


Nastala chyba, formulár nebol odoslaný.
Skúste to znova neskor alebo nám pošlite email na adresu info@autoporadca.sk
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný.
Neplatný email Povinné pole
Povinné pole
* Povinné údaje