Magazín

RENAULT FLUENCE - SAMÉ PREKVAPENIE

O tom, že kúpiť auto ako laik a veriť, že sa na vás usmeje šťastie je veľkou lotériou, svedčí aj obhliadka vozidla pre nášho klienta. Renault Fluence s lákavo nízkym nájazdom kilometrov, mal za sebou niekoľko opráv karosérie po nehode a väčšie množstvo neodstránených zavád, ktoré čakali na nového majiteľa. 
Celkovo prvotné nutné investície po kúpe vysoko prekračovali sumu 1 000 euro. Auto sme vzhľadom na jeho stav ku kúpe neodporučili, na čom sme sa po obhliadke zhodli s naším klientom. 
Buďte opatrní, na trhu je množstvo áut, ktoré sú na tom veľmi podobne, aj keď sa lesknú na povrchu a v interiéri voňajú.

Čítať viac

DOBRÁ KÚPA

Klient už dlhšie hľadal Mazdu 6 s benzínovou motorizáciou. Nakoniec sa jedna dobre vyzerajúca predsa len objavila a tak sme si ju vzali pod našu kontrolnú lupu a detailne preverili. Auto vo vysokej výbave, bez závad, s jasným pôvodom aj servisnou históriou. Radosť kúpiť. Veríme, že novému majiteľovi poslúži dobre a dlho.

Čítať viac

PREDAJCA UTIEKOL

Stalo sa vám, že pred vami utiekol predávajúci? Nám áno! Okrem toho, že uviedol nepravdivé informácie v inzeráte a fotky nezodpovedali realite, pod ťarchou našich otázok, ušiel z miesta obhliadky a poslal za seba niekoho iného.

Čítať viac

UŠETRILI SME ČAS AJ PENIAZE

Klient z východného Slovenska si v Bratislave cez inzerát našiel rodinné 5-ročné MPV, ktoré malo vzhľadom na ročník a kilometre veľmi priaznivú cenu. Nakoľko si chcel byť istý, že auto je v dobrom stave a nechcel zbytočne kvôli nemu cestovať, zaplatil si u nás balíček Kontrolka www.autoporadca.sk/kontrolka.

Čítať viac

DETAILNÁ KONTROLA

Najobľúbenejší balíček Kontrolka obsahuje služby na detailné preverenie vášho auta: www.autoporadca.sk/kontrolka

Vďaka nemu náš klient vedel v akom stave kupuje svoje vyhliadnuté Volvo XC90. Bol upozornený na všetky nedostatky, na základe ktorých sme mu vyjednali ešte zľavu vo výške 500€.

Veríme, že auto novému majiteľovi dobre poslúži.

Čítať viac

SKÚŠOBNÁ JAZDA

Dôležitou súčasťou kontroly auta je testovacia jazda. Len takto preveríte jeho reálny stav. Naši auto poradcovia pre vás spísali krátky 20 bodový zoznam ako by mala kontrola prebiehať a ako zistíte, že nie je niečo v poriadku.

Čítať viac

Kategórie

Referencie

  Nechajte nám správu


Nastala chyba, formulár nebol odoslaný.
Skúste to znova neskor alebo nám pošlite email na adresu info@autoporadca.sk
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný.
Neplatný email Povinné pole
Povinné pole
* Povinné údaje