Magazín

NAJAZDENÉ KILOMETRE - STRAŠIAK JAZDENÝCH ÁUT

Autá sa omladzujú najmä z dôvodu lepšej ceny, ale stretli sme sa aj s hláškami typu: autá nad 100 000km už nie sú zaujímavé, ľudia sa chcú nechať klamať a pod. My by sme však radi poukázali na to, že aj auto s najazdeným vyšším počtom kilometrov, môže byť plnohodnotným a spoľahlivým premiestňovadlom.

Čítať viac

NAČO MYSLIEŤ PRI KÚPE "JAZDENKY"

Autá z druhej ruky sú rozumným kompromisom z pohľadu ceny a kvality. Po prvých dvoch rokoch užívania stráca totiž nové vozidlo 30-50% zo svojej obstarávacej hodnoty. Pri výbere kvalitného zánovného vozidla je potrebné dôkladne odsledovať viaceré záležitosti v rovine technickej a právnej, ideálne spolu s nezávislým poradcom kupujúceho.

Čítať viac

PROFESIONÁLNY PORADCA PRI KÚPE AUTA

Kúpa ojazdeného vozidla pre laika predstavuje relatívne časovo náročnú záležitosť; od preštudovania si potrebných náležitostí, prejdenia ponúk predajcov na inzertných portáloch či osobné návštevy autobazárov viac či menej vzdialené od bydliska. A keď si už aj človek nájde vozidlo, ktoré vyhovuje jeho kritériám, čaká ho viacero potenciálnych nástrah v oblasti právneho a technického stavu auta.

Čítať viac

JAZDENÉ AUTÁ BEZ RIZIKA

Počas právnickej praxe som sa niekoľkokrát stretol s problémami klientov, ktorí riešili technické a právne vady na novokúpenom ojazdenom vozidle. Príliš neskoro. Jednalo sa najmä o problematické reklamácie, finančné straty z neočakávaných nákladov na opravu vozidla, alebo problémy s políciou, ktoré vznikali pri odobratých vozidlách s právnymi vadami. To všetko ma viedlo k založeniu spoločnosti Autoporadca, ktorej hlavná úloha je predchádzať týmto situáciám dôkladným preverením vozidla ešte pred jeho kúpou. Autoporadca je a bude vždy na strane svojho klienta.

Čítať viac

Kategórie

Referencie

  Nechajte nám správu


Nastala chyba, formulár nebol odoslaný.
Skúste to znova neskor alebo nám pošlite email na adresu info@autoporadca.sk
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný.
Neplatný email Povinné pole
Povinné pole
* Povinné údaje