Kontrola auta

O aute vám povieme pravdu

Preverenie auta

Verili by ste, že našim zákazníkom odporučíme iba tri autá zo štyroch? Približne 25% áut neodporučíme kvôli nevyhovujúcemu technickému stavu, stočeným kilometrom alebo iným podozrivým skutočnostiam.

Vaše auto preklepneme doslova zo všetkých strán a odhalíme vady, ktorých si bežne nemusíte všimnúť. Všetky údaje zaznamenávame do protokolu, na základe, ktorého vám vystavíme Záverečnú správu o stave vozidla. Uvedieme v nej nielen zistené údaje, ale aj prípadné chyby a odporúčané opravy.

Preverujeme viac ako 110 technických parametrov

Kontrolujeme všetky možné technické aspekty. Zisťujeme, či vozidlo bolo búrané, pozeráme na lícovanie jednotlivých častí karosérie a dôkladne meriame hrúbku laku. Súčasťou kontroly je diagnostika vozidla, test prítomnosti CO2, stav prevádzkových náplní, funkčnosť jazdných asistentov a prvkov výbavy atď. Na meranie všetkých údajov používame najmodernejšie diagnostické prístroje. Pri skúšobnej jazde testujeme jazdné vlastnosti, chod motora, prevodovky, účinnosť bŕzd, stav tlmičov, náprav, funkčnosť turba atď.

Vozidlo skontrolujeme aj po právnej stránke

Jazdené auto môže byť odcudzené, zaťažené exekúciou alebo v leasingu, či mať stočené kilometre. Na tieto a ďalšie právne vady prídeme a vy sa tak vyhnete nepríjemnostiam. Skontrolujeme napríklad záložné práva, blokácie exekútorov a či „jazdenka“ nie je v databáze odcudzených áut. V spolupráci s našimi partnermi preveríme jeho skutočnú servisnú históriu a počet najazdených kilometrov.

Okrem kontroly vám radi nájdeme auto (max. 3 autá v cene jedného balíčka), vyjednáme zľavu a poskytneme zmluvnú dokumentáciu.

Kontrolujeme a oceňujeme osobné, úžitkové a nákladné autá, dopravnú a stavebnú techniku, stroje a zariadenia.

Ušetrite teraz až 40% ceny objednávkou jedného z našich výhodných balíčkov.