Kontrola auta

O aute vám povieme pravdu

Vyjednanie zľavy

Vedeli ste, že cena väčšiny jazdených vozidiel ponúkaných na predaj je nadhotnotená? Podľa našich skúseností je inzerovaná cena takého auta vyššia v priemere o 5 – 10%, ako je jeho reálna hodnota.

Hodnota vozidla je závislá na mnohých faktoroch, ako je jeho technický stav, rok výroby, počet najazdených kilometrov, vady a poškodenia a skutočnosť, či a ako bolo vozidlo v minulosti havarované. Dôležitá je aj existencia či neexistencia servisnej histórie, z ktorej sa dá vyčítať, aké investície do údržby auta čakajú kupujúceho v najbližšej dobe. To všetko dokážeme pri kontrole vozidla zistiť a určiť tak jeho reálnu cenu.

Vyjednaná zľava vám pomôže pokryť náklady na kontrolu vozidla

Nechajte rokovanie o cene na nás a budete mať istotu, že získate najvyššiu možnú zľavu. Naši autoporadcovia sú skúsení technici a obchodníci, ktorí dokážu posúdiť stav vozidla a vedia, ako viesť rokovanie s predávajúcim.

Vďaka nami vyjednanej zľave budete mať nižšie náklady na kontrolu auta alebo ju budete mať úplne zadarmo. V prípade vyjednania zľavy náleží polovica spol. AutoPoradca, polovica ostáva klientovi.

Vozidlo vám preveríme, poskytneme zmluvnú dokumentáciu a pokiaľ budete mať záujem, auto vám pomôžeme nájsť (max. 3 autá v cene jedného balíčka).

Ušetrite teraz až 40% ceny objednávkou jedného z našich výhodných balíčkov.